M O D L I T W A

Twoje światło w Fatimie

wtorek, 10 czerwca 2014

Czas psychopatów

Alexander Dugin. Czas przemian czy czas psychopatów?

SEE
Teraz nastały takie dziwne czasy – moda na psychopatów, tyranów? Z jednej strony niemieccy neonaziści w parlamencie, z drugiej strony miliony oszołomionych ideologią Korwina Mikke gimnazjalistów i licealistów w Polsce. Zaś na idola części „niezależnych mediów”, wyrasta inny mizantrop, Alexander Dugin z Rosji. Przez lata przywódca małej partii nacjonal-bolszewickiej, a dziś główny ideolog Putina i kremla.

Alexander Dugin jest kabalistą, zna na wylot to tajemne pismo, dziś dostępne na wyciągnięcie ręki w internecie, nawet po polsku. W wywiadzie prasowym z polskim dziennikarzem oficjalnie przyznał się do znajomości koncepcji zawartych w tej księdze. Wtedy właśnie miało miejsce jedno z większych olśnień mojego życia.

Oni studiują kabałę, tajemne pisma, poznają to także od strony praktycznej. A nam, szaraczkom poszukującym wiedzy, wciska się na stronach typu „Stop NWO” chrześcijaństwo (umiłowanie masochizmu, cierpienia, fałszywej pokory), strach przed masonerią i wszystkim, co tylko stoi w sprzeczności z jedynie słuszną religią. Jaki jest tego efekt? Oni rządzą, a my się boimy, jesteśmy zagubieni, nie znamy siebie, swoich możliwości, reakcji, tego, jak zostaliśmy stworzeni.

Alexander Dugin w wielu swoich wypowiedziach wprost mówił o potrzebie całkowitej likwidacji państwa polskiego, wcielenia naszych ziem do „nowego ZSRR” i rusyfikacji Polaków. W Polakach widzi on „obrońców słowiańskiego rasizmu”.

Nie są to jedyne szokujące fakty o osobie Alexandra Dugina. Ma on bowiem pochodzenie chazarskie (jedna z gałęzi judaizmu). Jego strategia „EuroAzji” to nic innego, jak przedłużenie koncepcji syjonizmu globalnego na nowe obszary – wschodniej Europy i Azji.

Elementem nadrzędnym jego ideologii jest odbudowa istniejącego przed wiekami kaganatu chazarskiego na terenach Azji i Europy, z wielokulturową mieszanką narodowościową, rządzoną przez Chazarów jako „naród wybrany przez boga”. W przeszłości kaganat chazarski zajmował terytoria dzisiejszej Ukrainy, Białorusi, Rosji, Kaukazu, Kazachstanu, i został rozgromiony przez Polaków i Rusinów. Obecni Ukraińcy są w głównej mierze potomkami Chazarów i Kozaków z Kaukazu.

alexander duginJednym z planów syjonizmu mają być ponoć ponadnarodowe byty takie jak UE, Unia Afrykańska, Unia Północnoamerykańska, a teraz – Unia EuroAzjatycka z panem Duginem jako ideologiem. Czy tylko ideologiem?

Co ciekawe, pan Dugin wezwał do zakazu nauczania fizyki kwantowej w Rosji i palenia książek jej poświęconych. Po to, by ograniczyć Rosjanom wartościową wiedzę?

Źródło rosyjskie o Alexandrze Duginie: http://irenecaesar.wordpress.com/2014/01/10/alexandr-dugin-is-the-weapon-of-zionism/

Ustaliliśmy więc mentorów dla części „niezależnych” autorów w Polsce. Pan Marek Podlecki prowadzący stronę „monitor polski” zamieścił niedawno taki artykuł:

„Aleksander Dugin: Żydzi wypowiedzieli wojnę Rosji”:
http://www.monitor-polski.pl/aleksander-dugin-zydzi-wypowiedzieli-wojne-rosji/
Screen z tego artykułu (obecnie można tam komentować):
monitor polski blog 2
Zwróćcie uwagę na znacznik: „prof. Alexandra Dugina”. Ma on legitymizować bełkot tego mizantropa i czynić go w opinii zwykłego czytelnika „bardziej wiarygodnym, naukowym”.
Na stronie monitor polski pojawiło się wiele zdjęć z rzekomych masakr cywilów na Ukrainie, które okazały się być fałszywkami propagandowymi ze strony Rosji. Nie mówię, że tych ataków nie było, bo są one codziennie. Jednak warto to zjawisko i model postępowania człowieka odurzonego, zniewolonego ideologią, odnotować:
monitor polski blog 2Zdjęcie powyżej zostało wstawione na stronę monitor polski jako zdjęcie z Ukrainy, tymczasem jest to zdjęcie sprzed lat, z 2006 roku, z Rosji. Kilkanaście razy demaskowano tego typu „fejki” na tej stronie. Osoby, które to wstawiały, również sam admin, po zdemaskowaniu odwracały kota ogonem i traktowały innych czytelników jak idiotów.
Podsumował: Jarek Kefir

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz